Work

Tvorba webových stránek Říčany

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Říčan a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Říčanech a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Tvorba webových stránek Říčany pro mobilní telefony i tablety

Webové stránky, které vytváříme pro naše zákazníky mají vždy responzivní design. To znamená, že se takové stránky zobrazují správně na velkých obrazovkách počítačů i na menších displejích tabletů a mobilních telefonů. Pro více informací o responzivních stránkách si přečtěte náš článek.

Pro koho v Říčanech vytváříme webové stránky?

Tvorbu webových stránek nabízíme v Říčanech a okolí. Nejčastěji naše služby využívají živnostníci, řemeslníci, firmy, ubytovací zařízení, restaurace, obecní úřady nebo školy. Někteří naši zákazníci nám zaslali recenzi s hodnocením naší práce – prohlédněte si konkrétní recenze. Tyto recenze jsou také veřejně dostupné na našem firemním Google profilu

Kontaktní údaje – tvorba webových stránek Říčany

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka nejčastěji trvá kolem 40 minut. Promluvíme si o tom, jaké máte požadavky na nové webové stránky. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a předem Vám zašleme emailem cenovou nabídku.

Pomůžeme vám s výběrem domény, správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače a později vytvoříme grafický návrh stránek. Po schválení grafického návrhu nám jen dodáte obsah pro nové stránky a my pro vás stránky zpracujeme.

  Work

  Snadná pozdější úprava obsahu stránek

  Díky redakčnímu systému, který je součástí webových stránek budete mít možnost jednoduše upravovat obrázky nebo texty na vašich stránkách. Pokud byste na úpravy neměli čas nebo chtěli z jakéhokoli důvodu úpravy nechat na nás, můžeme se domluvit na pravidelné správě stránek.

  Bezpečnostní SSL certifikát zdarma

  Pokud si objednáte naši službu tvorba webových stránek Říčany, získáte automaticky k webovým stránkám bezpečnostní SSL certifikát. S certifikátem budou vaše stránky zabezpečené. Komunikace mezi serverem a návštěvníkem webových stránek díky SSL certifikátu probíhá šifrovaně a tedy zabezpečeně.

  Dalším důvodem, proč používat na stránkách SSL certifikát je zvýhodnění ve výsledcích vyhledávání u Google.com a Seznam.cz. Vyhledávače upřednostňují stránky, které mají SSL certifikát. Naopak ty, které certifikát nemají vyhledávače penalizují a umístí je na nižší pozice.

  Automatické zálohování stránek

  Webové stránky všech našich zákazníků automaticky zálohujeme. Záloha se ukládá až dva týdny zpětně a navíc probíhají i ruční zálohy, které jsou neustále k dispozici. V případě problémů je tedy vždy možné stránky vrátit do původního stavu.

  Ukázka práce pro firmu Vše pro interiér – APOLO s.r.o. – Tvorba webových stránek Říčany

  Ukázky práce

  Za cenu od 15 000 Kč pro vás vytvoříme webové stránky většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Říčan a okolí.