Work

Tvorba webových stránek Chrudim

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Chrudimi a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Chrudimi a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Stránky pro telefony, tablety i počítače

Naše služba tvorba webových stránek Chrudim obsahuje přípravu responzivního designu. Za responzivní webové stránky u nás nemusíte nic připlácet ani o ně žádat. Všechny stránky, které tvoříme jsou automaticky responzivní.

Ze statistik návštěvnosti víme, že více než polovina všech návštěvníků přichází na webové stránky z telefonů a tabletů. Na toto zareagovali i vyhledávače jako Google.com nebo Seznam.cz. Stránky, které jsou responzivní – připravené pro mobilní zařízení se umístí ve výsledcích vyhledávání na vyšších pozicích. Naproti tomu stránky, které postrádají responzivitu jsou ze strany Googlu i Seznamu penalizovány a zobrazí se až ke konci výsledů vyhledávání.

Spolehlivý servis a správa

Naše služba tvorba webových stránek Chrudim zahrnuje také následný servis a správu. Jakmile pro vás webové stránky dokončíme, můžete s námi dále počítat i při budoucích úpravách. Pravidelně také aktualizujeme samotný redakční systém, na kterém celé stránky běží a to včetně jeho součástí.

Webové stránky zálohujeme

Ihned po dokončení provedeme zálohu celých webových stránek. Kdykoli je pak možné stránky uvést do stejného stavu, v jakém byly při jejich dokončení. Navíc stránky zálohujeme automaticky každý den 14 dní zpětně.

Tvorba webových stránek Chrudim – Ukázka práce pro firmu Bryngroupstav s.r.o.

Ukázky práce

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Chrudimi a okolí.

Tvorba webových stránek Chrudim od roku 2012

Tvoříme webové stránky v Chrudimi a okolí již od roku 2012. Zpracovali jsme stránky pro mnoho firem a institucí. Patří mezi ně například obecní úřady, školy, školky, řemeslníci, živnostníci, restaurace, ubytovací zařízení a mnoho dalších organizací.

Stránky zabezpečené SSL certifikátem

Tvoříme webové stránky, které jsou vždy zabezpečené SSL certifikátem. U odkazu na vaše webové stránky bude místo http po aktivaci certifikátu https. Také se v prohlížeči vedle vaší domény objeví ikona visacího zámku s informací, že připojení k webovým stránkám je zabezpečené. Veškerá komunikace mezi serverem návštěvníkem stránek bude díky tomu probíhat šifrovaně. 

Další výhodou použití SSL certifikátu je zvýhodnění ve výsledcích vyhledávání u Google.com a Seznam.cz. Stránky, které mají SSL certifikát se snáze umístí na vyšší pozice.

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work