Work

Tvorba webových stránek Humpolec

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Humpolce a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Humpolci a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Responzivní webové stránky Humpolec

Všechny webové stránky, které pro naše zákazníky vytváříme jsou responzivní. To znamená, že se webové stránky přizpůsobují různým velikostem displejů. Obsah se díky tomu zobrazuje čitelně a bez problémů na malém displeji mobilního telefonu i  na velkém monitoru stolního počítače.

Pro koho tvoříme webové stránky v Humpolci?

Mezi naše běžné zákazníky patří například firmy, živnostníci, řemeslníci, školy nebo obecní úřady nejen v okolí Humpolce. Několik našich zákazníků nám poslalo krátkou recenzi – podívejte se na recenze

Službu tvorba webových stránek Humpolec nabízíme zákazníkům, kteří chtějí vytvořit úplně nové stránky. Umíme ale i modernizovat stránky, které již fungují.

Pravidelné zálohy webových stránek

Zálohování celých webových stránek se u nás provádí automaticky každý den dva týdny zpětně. Nemusíte mít tedy strach, že by v případě problémů nebylo možné webové stránky dát do pořádku. Díky zálohám jsme schopni vrátit webové stránky do stavu, v jakém byly před vznikem nějakého problému. Navíc stránky také zálohujeme ručně ihned po jejich dokončení. To pouze pro případ, kdyby bylo potřeba stránky obnovit o více než dva týdny.

Bezpečnostní SSL certifikát zdarma

SSL certifikát instalujeme pro všechny webové stránky. V případě, že si objednáte naši službu tvorba webových stránek Humpolec, dostanete automaticky k webovým stránkám bezpečnostní SSL certifikát bez příplatku.

Díky certifikátu probíhá komunikace mezi serverem a prohlížečem uživatele šifrovaně a tedy zabezpečeně. Vedle vaší domény se v prohlížeči objeví ikona visacího zámku s informací, že připojení je zabezpečené. Používat SSL certifikát se také vyplatí díky pozitivnímu dopadu na optimalizaci pro vyhledávače. Google i Seznam totiž penalizují stránky, které certifikát nemají.

Ukázky práce

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Humpolce a okolí.

Kontaktní údaje – Tvorba stránek Humpolec

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work