Work

Tvorba webových stránek Havlíčkův Brod

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Havlíčkova Brodu a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Hlavlíčkově Brodě a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Tvorba responzivních webových stránek

Pro každého našeho zákazníka tvoříme webové stránky, které jsou připravené pro zobrazení na mobilních telefonech, noteboocích, tabletech i na velkých obrazovkách stolních počítačů. Tomuto typu stránek se říká responzivní webové stránky. Naše služba tvorba webových stránek Havlíčkův Brod automaticky zahrnuje i zpracování právě pro mobilní zařízení. 

Responzivní webové stránky mají více výhod. Mezi ty nejdůležitější patří to, že texty i obrázky se vkládají na stránky pouze jednou a není potřeba obsah vkládat i na speciální mobilní verzi. Veškerý obsah se elegantně přeskupí a přizpůsobí tak, aby byly stránky funkční a čitelné pro obrazovky všech velikostí. Další výhodou je zvýhodnění ve výsledcích vyhledávání ze stran vyhledávačů jako je Google nebo Seznam. 

Webové stránky s redakčním systémem

Redakční systém vám umožní snadno a rychle upravovat texty a obrázky na stránkách. Ve chvíli, kdy pro vás webové stránky dokončíme od nás dostanete přístupové údaje do administrace. V administraci stránek pak budete mít možnost obsah upravovat.

Naši zákazníci v Havlíčkově Brodě

Naši službu tvorba webových stránek Havlíčkův Brod si vybrali firmy, školy, restaurace, obecní úřady, řemeslníci a mnoho dalších. Webové stránky nabízíme ve městě Havlíčkův Brod a okolí. Můžete si prohlédnout, co o nás říkají naši zákazníci. Recenze našich zákazníků jsou veřejně dostupné také na našem firemním Google profilu.

Můžeme vám nabídnout tvorbu nových webových stránek, ale pomůžeme i s modernizací vašich stávajících stránek.

Ukázka naší práce – Tvorba webových stránek Havlíčkův Brod 

Ukázky práce

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Havlíčkova Brodu a okolí.

Kontaktní údaje – Tvorba stránek Havlíčkův Brod

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work