Work

Tvorba webových stránek Pardubice

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Pardubic a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Pardubicích a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Kontaktní údaje – tvorba webových stránek Pardubice

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

  Tvorba webových stránek pro mobilní zařízení

  V případě, že se rozhodnete využít naši službu tvorba webových stránek Pardubice, získáte automaticky responzivní webové stránky. Tyto stránky se sami přizpůsobí různým velikostem monitorů a displejů. V praxi to znamená, že se texty a obrázky elegantně přeskupí a změní svoji velikost tak, aby se vše zobrazovalo čitelně na velkém monitoru počítače i na menším displeji mobilního telefonu nebo tabletu. 

  V roce 2018 již 50% všech návštěvníků používalo k prohlížení webových stránek mobilní telefon nebo tablet. Z tohoto důvodu je důležité mít stránky responzivní. Na trend používání mobilních zařízení zareagovali i vyhledávače jako Google.com nebo Seznam.cz. Začali upřednostňovat ve výsledcích vyhledávání stránky, které jsou responzivní. Naopak stránky, které nejsou zpracované pro mobilní zařízení umístí vyhledávače ve výsledcích vyhledávání níže.

  Naši zákazníci z Pardubic

  Někteří naši zákazníci nám napsali krátkou recenzi na naše služby. Prohlédněte si, co o nás naši zákazníci napsali. Tyto recenze najdete také na našem veřejném firemním Google profilu.

  K našim nejčastějším zákazníkům patří řemeslníci, restaurace, živnostníci, firmy, obecní úřady nebo školy. Můžeme vám připravit webové stránky i mimo tyto obory.

  Instalace SSL certifikátu zdarma

  Na každé webové stránky instalujeme vždy bezpečnostní SSL certifikát. Díky němu probíhá veškerá komunikace mezi návštěvníkem a serverem šifrovaně. V prohlížeči se vedle vaší domény objeví symbol visacího zámku s informací, že připojení je zabezpečené.

  Dalším důvodem proč se vyplatí používat SSL certifikát je zvýhodnění ve výsledcích vyhledávání ze strany vyhledávačů. Pokud se chcete o SSL certifikátu dozvědět více, můžete si přečíst náš příspěvek v sekci články.

  Ukázka naší práce tvorba webových stránek Pardubice pro firmu AWG system s.r.o.

  Pravidelné zálohování webových stránek

  K naší službě tvorba webových stránek Pardubice také patří následná správa a servis již hotových stránek. Nejen, že provádíme pravidelnou údržbu, ale stránky také zálohujeme. Můžeme tedy obnovit v případě nějakých problémů vaše stránky až 14 dní zpětně. S dokončením a odevzdáním hotových webových stránek pro nás práce nekončí a nemusíte se bát, že byste měli v budoucnu problém se s námi spojit.

  Obsah stránek můžete snadno upravovat

  Webové stránky všech našich zákazníků zpracováváme na základech redakčního systému. Redakční systém vám umožní na hotových stránkách upravovat texty a obrázky. Všechny úpravy jsou snadné, ale pokud byste i přesto chtěli nechat úpravy na nás, rádi se o vaše stránky postaráme i po jejich dokončení. 

  Work

  Ukázky práce

  Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Pardubic a okolí.