Work

Tvorba webových stránek Přelouč

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Přelouče a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Přelouči a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Kontaktní údaje – tvorba webových stránek Přelouč

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

  Webové stránky pro mobilní telefony i tablety

  Umíme pro vás vytvořit webové stránky, které budou responzivní. To znamená, že budou připravené pro zobrazování na počítačích, tabletech i na mobilních telefonech. Na responzivních webových stránkách se obsah elegantně přeskupí nebo změní velikost tak, že bude čitelný a funkční displejích všech velikostí. Pokud se chcete dozvědět více o responzivních webových stránkách, můžete si přečíst náš článek.

  Pro koho v Přelouči tvoříme webové stránky?

  Mezi naše nejčastější zákazníky patří řemeslníci, firmy, živnostníci, restaurace, ubytovací zařízení, obecní úřady a podobně. Někteří zákazníci nám poslali hodnocení našich služeb – prohlédněte si recenze našich zákazníků.

  Službu tvorba webových stránek Přelouč nabízíme i v okolních obcích a městech. Můžeme pro vás vytvořit úplně nové webové stránky nebo modernizovat stránky, které již v tuto chvíli používáte.

  Tvorba stránek s redakčním systémem

  Po kompletním zpracování webových stránek od nás dostanete přístupové údaje do administrace redakčního systému. V redakčním sytému pak budete mít možnost sami jednoduše upravovat obsahovou část stránek.

  Bezpečnostní SSL certifikát zdarma

  Každý náš zákazník, který si objedná službu tvorba webových stránek Přelouč získá automaticky zdarma SSL certifikát včetně instalace. Díky SSL certifikátu budou vaše webové stránky zabezpečené. Komunikace mezi serverem a návštěvníkem bude totiž probíhat šifrovaně. Další výhodou použití bezpečnostního SSL certifikátu je zvýhodnění u vyhledávačů ve výsledcích vyhledávání. Pokud se chcete o SSL certifikátu dozvědět více informací, můžete si přečíst náš příspěvek v sekci články.

  Pravidelné zálohování celých stránek

  Veškeré webové stránky, které spravujeme automaticky zálohujeme. Pokud dojde k nějakému problému, můžeme vždy obnovit stránky ze zálohy. Zálohy probíhají až 14 dní zpětně. Navíc při dokončení webové stránky provádíme ruční zálohu, ke které je možné se kdykoli vrátit.

  Ukázka práce pro chovatelskou stanici psů u Přelouče – Tvorba webových stránek Přelouč

  Work

  Ukázky práce

  Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Přelouče a okolí.