Work

Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky s moderním grafickým zpracováním na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Napište nám email: tomasrak@intersite.cz

Zavolejte nám: 728 528 581

Většinu zakázek zpracováváme pro zákazníky z měst Kolín, Kutná Hora a Čáslav, ale je samozřejmě možné pro vás připravit webové stránky ať se nacházíte ve kterémkoli městě v ČR.

Umíme vytvořit webové stránky pro obecní úřady, školy, řemeslníky, stavební firmy, kavárny, restaurace, autoservisy, veterináře a i pro mnoho dalších. Přečtěte si recenze některých našich zákazníků, pro které jsme zpracovali webové stránky.

Na začátku s vámi probereme cíl webových stránek a vaše požadavky. Na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a předem vám zašleme emailem cenovou nabídku. Připravíme pro vás grafický návrh, podle kterého později vypracujeme funkční webové stránky. Pomůžeme vám s výběrem domény, správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

O vaše stránky se postaráme i po jejich dokončení. Pomůžeme vám s úpravou obsahu, můžeme přidat nové funkce nebo stránky jakkoliv upravit.

Webové stránky pro advokátní kancelář Schüller z Čáslavi.

Od nákupu domény až po finální spuštění stránek

Po první schůzce vám na email zašleme cenovou nabídku pro váš konkrétní projekt. Za webové stránky zaplatíte až po celkovém dokončení.

Za předpokladu, že dodáte včas veškeré podklady, stránky mohou být funkční do 4 týdnů od první schůzky.

Stačí, když nám dodáte pouze fotografie a texty, které byste na webových stránkách chtěli mít. Celý proces tvorby webových stránek vám zajistíme. (nákup domény, instalace SSL, zajištění hostingu, instalace redakčního systému, použití vhodných pluginů atd…)

Používáme ověřený redakční systém WordPress

S redakčním systémem je úprava stránek snadná a pohodlná. Díky němu můžete svoje stránky jednoduše ovládat a spravovat veškerý obsah. Vaše stránky tak budou stále aktuální.

WordPress patří v současnosti mezi nejlepší a nejpoužívanější redakční systém na světě. Správa stránek postavených na WordPressu je jednoduchá a probíhá podobným způsobem jako úprava obsahu v programu MS Word.

Stránky pro telefon, tablet i počítač

Responzivní webdesign zaručí, že webové stránky budou vypadat ve všech zařízeních skvěle. Stránka pozná, na jakém zařízení si návštěvník stránky prohlíží a upraví jejich vzhled s obsahem tak, aby bylo vše přehledné a krásné.

Ať už se jedná o malé projekty, nebo rozsáhlé a komplexní weby, je responzivní design vždy výhodou. Stránky, které vytváříme mají responzivní design vždy a to bez příplatku.

Ceník tvorby webových stránek

Tvorba webových stránek20 000 Kč - 35 000 Kč - individuální nabídka ceny pro každý projekt
Dodatečné práce na stránkách po jejich dokončení500 Kč / hodina
Provoz webových stránek (hosting, bezpečnostní aktualizace, zálohování)1 400 Kč / rok
Doména .CZ300 Kč / rok
Doména .COM450 Kč / rok
Doména .EU250 Kč / rok
Převod stránek na jinou doménu4 000 Kč
Multijazyčný web+5 000 Kč

Automatické zálohy webových stránek

Vaše webové stránky zálohujeme 14 dní zpětně. Jakýkoliv problém, ke kterému by na stránkách došlo lze vyřešit obnovou ze zálohy.

Obnovit stránky můžeme po jednotlivých dnech zpětně až do dvou týdnů. Také navíc provádíme ruční zálohu webových stránek při jejich dokončení. To pouze pro případ, že byste chtěli obnovit stránky o více než dva týdny.

Zabezpečení stránek SSL certifikátem

SSL bezpečnostní certifikát instalujeme pro každou doménu. Pokud si objednáte naši službu Tvorba webových stránek, získáte automaticky webové stránky včetně SSL certifikátu. Instalaci i samotný certifikát získáte bez příplatku. Díky SSL certifikátu bude komunikace mezi webovým serverem a uživatelem probíhat šifrovaně. Místo http se před vaší doménou bude zobrazovat https. Také se vedle vaší domény objeví v prohlížeči zelený zámeček – připojení je zabezpečené.

Work