Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače. Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Chcete webové stránky? Napište nám email nebo zavolejte. Na začátku s vámi probereme cíl webových stránek a vaše požadavky. Na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a předem vám zašleme emailem cenovou nabídku.

Připravíme pro vás grafický návrh, podle kterého později vypracujeme funkční webové stránky. Pomůžeme vám s výběrem domény, správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače. V případě potřeby se můžeme o vaše hotové stránky starat.

webdesign

Používáme ověřený redakční systém WordPress

S redakčním systémem je úprava stránek snadná a pohodlná. Díky němu můžete svoje stránky jednoduše ovládat a spravovat veškerý obsah. Vaše stránky tak budou stále aktuální.

WordPress patří v současnosti mezi nejlepší a nejpoužívanější redakční systém na světě. Správa stránek postavených na WordPressu je jednoduchá a intuitivní.

Od nákupu domény až po finální spuštění stránek

Po první schůzce vám na email zašleme cenovou nabídku pro váš konkrétní projekt. Za webové stránky zaplatíte až po celkovém dokončení.

Stránky je pro vás možné vytvořit přednostně za expresní příplatek 1 500 Kč. Za předpokladu, že dodáte včas veškeré podklady, stránky mohou být funkční již za 3 týdny od první schůzky.

webdesign2

Ceník tvorby webových stránek

Tvorba webových stránek13 000 Kč - 20 000 Kč - individuální nabídka ceny pro každý projekt
Dodatečné práce na stránkách400 Kč / hodina
Provoz webových stránek (Hosting)1 200 Kč / rok
Doména .CZ300 Kč / rok
Doména .COM400 Kč / rok
Doména .EU250 Kč / rok
Expresní příplatek za rychlé zpracování stránek+2 500 Kč
Převod stránek na jinou doménu3 000 Kč
Multijazyčný web+5 000 Kč