Work

Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky s moderním grafickým zpracováním na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Chcete webové stránky? Napište nám email na tomasrak@intersite.cz nebo zavolejte na 728 528 581. Většinu zakázek zpracováváme pro zákazníky z měst Kolín, Kutná Hora a Čáslav, ale je samozřejmě možné pro vás připravit webové stránky ať se nacházíte ve kterémkoli městě v ČR. Na začátku s vámi probereme cíl webových stránek a vaše požadavky. Na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a předem vám zašleme emailem cenovou nabídku.

Připravíme pro vás grafický návrh, podle kterého později vypracujeme funkční webové stránky. Pomůžeme vám s výběrem domény, správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

O vaše stránky se budeme starat i po jejich dokončení. Pomůžeme vám s úpravou obsahu, můžeme přidat nové funkce nebo stránky jakkoliv vylepšit.

Webové stránky pro advokátní kancelář Schüller z Čáslavi.

Od nákupu domény až po finální spuštění stránek

Po první schůzce vám na email zašleme cenovou nabídku pro váš konkrétní projekt. Za webové stránky zaplatíte až po celkovém dokončení.

Za předpokladu, že dodáte včas veškeré podklady, stránky mohou být funkční do 4 týdnů od první schůzky.

Stačí, když nám dodáte pouze fotografie a texty, které byste na webových stránkách chtěli mít. Celý proces tvorby webových stránek vám zajistíme. (nákup domény, instalace SSL, zajištění hostingu, instalace redakčního systému, použití vhodných pluginů atd…)

Používáme ověřený redakční systém WordPress

S redakčním systémem je úprava stránek snadná a pohodlná. Díky němu můžete svoje stránky jednoduše ovládat a spravovat veškerý obsah. Vaše stránky tak budou stále aktuální.

WordPress patří v současnosti mezi nejlepší a nejpoužívanější redakční systém na světě. Správa stránek postavených na WordPressu je jednoduchá a probíhá podobným způsobem jako úprava obsahu v programu MS Word.

Stránky pro telefon, tablet i počítač

Responzivní webdesign zaručí, že webové stránky budou vypadat ve všech zařízeních skvěle. Stránka pozná, na jakém zařízení si návštěvník stránky prohlíží a upraví jejich vzhled s obsahem tak, aby bylo vše přehledné a krásné.

Ať už se jedná o malé projekty, nebo rozsáhlé a komplexní weby, je responzivní design vždy výhodou. Stránky, které vytváříme mají responzivní design vždy a to bez příplatku.

Ceník tvorby webových stránek

Tvorba webových stránek15 000 Kč - 25 000 Kč - individuální nabídka ceny pro každý projekt
Dodatečné práce na stránkách400 Kč / hodina
Provoz webových stránek (Hosting)1 200 Kč / rok
Doména .CZ300 Kč / rok
Doména .COM400 Kč / rok
Doména .EU250 Kč / rok
Expresní příplatek za rychlé zpracování stránek+2 500 Kč
Převod stránek na jinou doménu3 000 Kč
Multijazyčný web+5 000 Kč
Work