Work

Tvorba webových stránek Jihlava

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Jihlavy a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Jihlavě a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Kontaktní údaje – Tvorba stránek Jihlava

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

  Tvorba responzivních webových stránek Jihlava

  Pro všechny naše zákazníky tvoříme webové stránky, které jsou připravené pro zobrazení i na mobilních zařízeních. Tento typ stránek se nazývá responzivní webové stránky. Naše služba tvorba webových stránek Jihlava automaticky zahrnuje zpracování responzivního designu. O responzivní stránky u nás tedy nemusíte zvlášť žádat ani za ně připlácet další peníze.

  Mít responzivní webové stránky se vyplatí z mnoha důvodů. Mezi ty největší přínosy patří to, že návštěvníci stránek mají písmo i obrázky v dostatečné velikosti pro pohodlné prohlížení. Dalším přínosem je získání lepších pozic ve výsledcích vyhledávání na Google.com nebo Seznam.cz. Vyhledávače stránky s responzivním designem zvýhodňují oproti těm, které nejsou na telefony a tablety připravené.

  Nové webové stránky nebo modernizace stávajících

  Můžeme vám nabídnout tvorbu nových webových stránek s doménou, která ještě nebyla registrovaná nebo zpracovat stránky na doméně, kterou již máte zakoupenou. Také umíme modernizovat vaše stávající stránky, které mohou potřebovat nové grafické zpracování. 

  Naši zákazníci z Jihlavy

  Službu tvorba webových stránek Jihlava si u nás nejčastěji objednávají firmy, řemeslníci, živnostníci, restaurace, obecní úřady nebo například školy. Na naší stránce recenze zákazníků si můžete prohlédnout, co o nás zákazníci napsali. Tyto recenze jsou veřejně dostupné také na našem firemním Google profilu, kam je zákazníci vkládají.

  ukázka práce tvorba webových stránek Jihlava pro AQ-Stavby s.r.o.

  Pravidelné zálohy stránek

  Pro jistotu zálohujeme celé webové stránky všech našich zákazníků. Zálohy probíhají automaticky každý den a uchovávají se zálohy za posledních 14 dní. Navíc ještě při kompletním dokončení webových stránek provádíme ručně zálohu. To pouze pro případ, kdybyste potřebovali obnovit stránky do podoby, ve které jsme vám je dokončili.

  SSL certifikát pro každé webové stránky

  Mít na webových stránkách bezpečnostní SSL certifikát je z našeho pohledu již nutností. SSL certifikát automaticky a bezplatně instalujeme na všechny webové stránky, které vytvoříme.

  V praxi se na webových stránkách s certifikátem objeví vedle domény ikonka visacího zámku s informací, že připojení se serverem je zabezpečené. To znamená, že veškerá komunikace, která probíhá mezi serverem a návštěvníkem webových stránek je šifrovaná a tedy zabezpečená. Google i Seznam navíc webové stránky s aktivním SSL certifikátem umístí na vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání a naopak stránky, které certifikát nemají penalizují. 

  Ukázky práce

  Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Jihlavy a okolí.

  Work