Work

Tvorba webových stránek Kutná Hora

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Kutné Hory a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Kutné Hoře a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Kontaktní údaje – Tvorba stránek Kutná Hora

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

  ukázka přizpůsobení stránek na mobilních zařízeních – Tvorba webových stránek Kutná Hora

  Pro koho tvoříme v Kutné Hoře webové stránky?

  Mezi naše nejběžnější zákazníky můžeme zařadit například živnostníky, řemeslníky, stavební firmy, restaurace, ubytovací zařízení, obecní úřady a podobně. Několik našich zákazníků napsali hodnocení našich služeb – prohlédněte si recenze zákazníků.

  Službu tvorba webových stránek Kutná Hora nabízíme i v okolních městech. Umíme vytvořit úplně nové webové stránky ale i modernizovat stránky, které již nějakou dobu máte.

  Tvorba responzivních webových stránek Kutná Hora

  Každé webové stránky, které vytvoříme připravujeme i pro mobilní zařízení. Pokud zvolíte naši službu tvorba webových stránek Kutná Hora, nemusíte o přípravu stránek pro mobilní zařízení žádat. Automaticky získáte webové stránky včetně responzivního designu a to bez příplatku. Pokud se chcete o responzivním designu dozvědět více, přečtěte si náš článek.

  Webové stránky s redakčním systémem

  Ve chvíli, kdy pro vás webové stránky dokončíme dostanete přístupové údaje do administrace redakčního systému. Redakční systém umožňuje snadnou uživatelskou úpravu obsahu na hotových webových stránkách. 

  Zálohování webových stránek

  Pro každou webovou stránku provádíme automaticky zálohování dva týdny zpětně. V případě nějakého problému je tedy vždy možnost stránky obnovit do původního stavu. Také navíc při dokončení stránek provádíme jednorázovou ruční zálohu.

  Instalace SSL certifikátu zdarma

  Instalaci bezpečnostního SSL certifikátu provádíme automaticky pro každou webovou stránku. V případě, že se rozhodnete pro naši službu tvorba webových stránek Kutná Hora, získáte instalaci i následný provoz SSL certifikátu zdarma.

  Díky certifikátu bude probíhat veškerá komunikace mezi serverem a návštěvníkem webových stránek šifrovaně. Vedle vaší domény se objeví symbol visacího zámku s informací, že připojení je zabezpečené. Navíc odkaz na vaše stránky nebude začínat http ale https. Vyhledávače jako Google nebo Seznam zjišťují, které stránky SSL certifikát mají a takové stránky pak upřednostní ve výsledcích vyhledávání. 

  Ukázka hotových stránek pro společnost Vodohospodářská společnost Vrchlice – Maleč, a.s.

  Work

  Ukázky práce

  Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Kutné Hory a okolí.