Grafické práce

Vizitky nebo dárkové poukazy jsou v některých oblastech podnikání nutností.
Přivedou k vám nové zákazníky a zvýší tak vaše zisky.

Kromě webových stránek vám umíme vytvořit firemní vizitky, logo, dárkové poukazy, reklamní letáky nebo velké reklamní plachty a to včetně tisku a doručení. Reklamní plachta obsahuje na okrajích praktická kovová oka pro uchycení na ploty a zdi.

Ceník grafických prací

Grafický návrh loga4 500 Kč
Grafický návrh vizitky950 Kč
Grafický návrh dárkového poukazu1 900 Kč
Grafický návrh letáku2 200 Kč
Grafický návrh reklamní plachty2 500 Kč
Tisk vizitek, dárkových poukazů, letáků nebo reklamních plachetcena na vyžádání

Ukázky grafických prací

Prohlédněte si již zpracované vizitky, dárkové poukazy nebo loga pro naše zákazníky. 

Tvorba firemního loga

Logo pro vaši firmu nebo projekt graficky připravíme v křivkách. To znamená, že ho později bez úprav můžete používat na libovolně velké reklamní plochy se zachováním 100% kvality zobrazení. Loga naši zákazníci využívají nejen na webových stránkách, ale i na vizitkách, letácích, na polepy aut nebo výloh. Pokud máte zájem o grafické zpracování loga, kontaktujte nás.

Tvorba vizitek

Grafické zpracování vizitek je ve standartním formátu 90 x 50 mm. Zajistíme pro vás i tisk a doručení vizitek na vaši adresu. V případě vašeho zájmu o vizitky nám zavolejte nebo napište email.

Tvorba dárkových poukazů

Dárkové poukazy, pro které navrhujeme grafiku jsou v rozměrech 210 x 99 mm. Tento rozměr umožňuje dárkový poukaz vložit do běžné obálky. Chcete také zpracovat dárkový poukaz pro vaše zákazníky? Napište nám nebo zavolejte. My vám následně zašleme grafický návrh a můžeme zajistit i tisk a doručení dárkových poukazů na vaši adresu.