Work

Tvorba webových stránek Nymburk

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Nymburka a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Nymburce a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Kontaktní údaje – tvorba webových stránek Nymburk

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

  Nabízíme tvorbu responzivních webových stránek

  Pokud se rozhodnete využít naši službu tvorba webových stránek Nymburk, automaticky získáte responzivní webové stránky. Takové stránky budou připravené pro zobrazení na mobilních telefonech, tabletech i počítačích.  Za responzivní typ stránek u nás nemusíte nic připlácet.

  Díky statistikám návštěvnosti víme, že více než 50% všech návštěvníků stránek používá k prohlížení telefon nebo tablet. Proto je nutností mít webové stránky v responzivním provedení. Na toto zareagovali i vyhledávače (Google.com, Seznam.cz) a stránky, které jsou připravené pro mobilní zařízení zvýhodňují ve svých výsledcích vyhledávání. Naproti tomu stránky, které nejsou připravené na zobrazování obsahu v tabletech a telefonech jsou penalizovány a umístí se níž.

  Tvoříme stránky v Nymburce a okolí

  Mezi naše nejčastější zákazníky patří řemeslníci, firmy, živnostníci, restaurace, ubytovací zařízení školy nebo obecní úřady. Můžete si prohlédnout ukázky naší práce nebo recenze některých našich zákazníků

  Službu tvorba webových stránek Nymburk nabízíme i v okolních městech. Můžeme vám vytvořit úplně nové webové stránky nebo zmodernizovat stránky, které v tuto chvíli používáte.

  Zálohování a zabezpečení webových stránek

  Všechny webové stránky našich zákazníků zálohujeme. Můžeme díky tomu jakoukoliv webovou stránku obnovit až 14 dní zpětně ze zálohy. Také bezplatně na všechny webové prezentace instalujeme zdarma bezpečnostní SSL certifikát

  Tvorba webových stránek Nymburk – ukázka práce pro firmu ADHEST s.r.o. z Nymburka

  Work

  Ukázky práce

  Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Nymburka a okolí.