Work

Tvorba webových stránek Poděbrady

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Poděbrad a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Poděbradech a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Tvorba webových stránek Poděbrady pro mobilní zařízení

Díky statistikám návštěvnosti webových stránek víme, že čím dál více lidí navštěvuje webové stránky přes mobilní telefony nebo tablety. Okolo roku 2018 již polovina všech návštěv webových stránek byla právě z mobilních zařízení. Responzivní design webových stránek, které zpracováváme zajistí, že stránky budou připravené zobrazovat obsah správně na velkých monitorech stolních počítačů i na menších obrazovkách mobilních telefonů a tabletů.

Prvky na stránkách se automaticky přeskupí tak, aby stránky byly plně funkční a čitelné na obrazovkách všech velikostí. Dalším důležitým důvodem, proč si vybrat naši službu tvorba responzivních webových stránek Poděbrady je získání vyšších pozic ve výsledcích vyhledávání. Google od roku 2015 upřednostňuje responzivní webové stránky před těmi, které na mobilní zobrazení nejsou připravené. 

Zajišťujeme následný servis webových stránek

Pokud se rozhodnete pro naši službu tvorba webových stránek Poděbrady, získáte po dokončení stránek také automaticky následný servis webových stránek. O stránky, které pro vás připravíme se postaráme i po jejich dokončení. 

Pravidelně aktualizujeme redakční systém, na kterém jsou webové stránky postavené a také aktualizujeme jeho součásti.

Pomoc s úpravou obsahu

Texty a fotografie na webových stránkách si můžete upravovat sami. Pokud byste na úpravy neměli čas nebo chcete úpravy nechat na nás, můžeme se domluvit na pravidelné správě webových stránek. 

Ukázka práce tvorba webových stránek Poděbrady – SBD Bohemia Poděbrady

Ukázky práce – Tvorba stránek Poděbrady

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Poděbrad a okolí.

Pro koho tvoříme webové stránky v Poděbradech

Naší službu tvorba webových stránek Poděbrady nabízíme především malým a středním podnikatelům. Nejčastěji tvoříme webové stránky pro OSVČ, řemeslníky, obecní úřady, restaurace, autoservisy, školy a pro další firmy nebo instituce. 

Zajistíme vše od nákupu domény až po finální spuštění webových stránek. Domluvte se s námi na schůzce přímo ve vaší firmě v Poděbradech nebo v okolí.

Zebezpečení SSL certifikátem

Bez příplatku zabezpečíme vaše webové stránky SSL certifikátem. Díky certifikátu bude probíhat komunikace mezi webovým serverem a uživatelem šifrovaně. Místo http se před vaší doménou objeví https. Také se vedle vaší domény objeví v prohlížeči symbol zeleného zámečku s informací, že připojení k webovým stránkám je zabezpečené.

Vyhledávače jako Google nebo Seznam umístí stránky s certifikátem ve výsledcích vyhledávání na vyšší pozice. Stránky, kterou SSL certifikát nemají jsou ze strany vyhledávačů penalizovány a zobrazují se více dole.

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce v Poděbradech zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work