Work

Tvorba webových stránek Kolín

Vytvoříme vám v Kolíně kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Kolína a okolí. Pokud potřebujete nové webové stránky, zavolejte nám a my za vámi přijedeme.

Od roku 2012 vytváříme webové stránky v Kolíně a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Pro koho tvoříme webové stránky v Kolíně?

Mezi naše nejčastější zákazníky patří stavební firmy, řemeslnicí, živnostníci, obecní úřady nebo školy. Dokážeme vytvořit webové stránky pro jakýkoli obor, ve kterém se pohybujete. Někteří naši zákazníci z Kolína i mimo něj nám napsali recenze – Prohlédněte si konkrétní recenze.

Službu tvorba webových stránek Kolín nabízíme lidem, kteří potřebují vytvořit úplně nové webové stránky ale umíme vám pomoct i se zastaralými stránkami, které již provozujete. Někdy se může stát, že nemáte ke svým starým webovým stránkám přístupové údaje nebo s vámi přestal komunikovat člověk, který má vaše stránky na starosti.

Tvorba webových stránek Kolín

Všechny webové stránky, které vytvoříme pro zákazníky z Kolína i mimo něj mají responzivní design. Ten zajistí, že se webové stránky zobrazí správně na velké obrazovce stolního počítače i na menších displejích mobilních telefonů. V roce 2018 již webové stránky prohlíželo na mobilních zařízeních více než polovina všech návštěvníků.

Zálohování webových stránek

Všechny webové stránky našich zákazníků zálohujeme. K záloze dochází automaticky každý den a uchováváme posledních 14 dní. Díky těmto zálohám je v případě potřeby možné celé webové stránky obnovit ze zálohy a nemůže tak dojít ke ztrátě nebo poškození webových stránek. Navíc ještě ručně při dokončení webových stránek uděláme zálohu celých stránek. Vždy tedy můžeme stránky vrátit do původního stavu v jakém byly při jejich dokončení.

Tvorba stránek s redakčním systémem

Redakční systém umožňuje snadnou úpravu obsahu na již hotových webových stránkách. Jakmile pro vás webové stránky dokončíme, dostanete od nás přístupové údaje do administrace redakčního systému. Používáme redakční systém WordPress, který je jedním z nejpoužívanějších systémů na světě. Nemusíte se tedy bát, že by začal být později zastaralý.

Tvorba webových stránek Kolín pro firmu PEJOPEVA s.r.o. z Kolína

Ukázky práce – Tvorba webových stránek Kolín

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce v Kolíně zdarma

Schůzka nejčastěji trvá kolem 40 minut. Promluvíme si o tom, jaké máte požadavky na nové webové stránky. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a předem Vám zašleme emailem cenovou nabídku.

Pomůžeme vám s výběrem domény, správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače a později vytvoříme grafický návrh stránek. Po schválení grafického návrhu nám jen dodáte obsah pro nové stránky a my pro vás stránky zpracujeme.

    Work