Work

Tvorba webových stránek Uherský Brod

Vytvoříme vám webové stránky na zakázku včetně optimalizace pro vyhledávače (SEO).
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Uherského Brodu a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Uherském Brodě i dalších městech a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Ukázka webových stránek, které jsme vytvořili pro půjčovnu historických kol do filmů.

Stránky pro počítače i mobilní zařízení

Na statistikách návštěvnosti webových stránek vidíme jasný trend. Lidé čím dál častěji používají k prohlížení webových stránek mobilní zařízení. V roce 2018 překonalo prohlížení stránek přes mobilní telefony a tablety 50% celkové návštěvnosti. Responzivní design je pro úspěšné webové stránky tedy nezbytností.

Vytvoříme vám webové stránky, které se budou zobrazovat správně na velké obrazovce počítače i na mobilním telefonu. Prvky na stránkách se elegantně přeskupí tak, aby byl web čitelný a plně funkční na obrazovkách všech velikostí. Díky tomu se zvýší průměrná délka návštěvy a počet otevřených podstránek.

Dalším důvodem, proč zvolit naši službu tvorba responzivních webových stránek je získání vyšších pozic ve výsledcích vyhledávání. Vzhledem k trendu používání mobilních telefonů a tabletů se Google rozhodl od roku 2015 upřednostňovat webové stránky, které jsou responzivní a ty ostatní penalizuje.

Spolehlivý servis webových stránek

O vaše webové stránky se postaráme i po jejich dokončení. Pokud se rozhodnete pro službu tvorba webových stránek Uherský Brod u nás, získáte následně i naši podporu se servisem.

Můžeme za vás provádět pravidelné i nárazové aktualizace vašich webových stránek. Pomůžeme vám také s nastavením nebo úpravami. Staráme se také o provoz domény, stránek i emailů. Provádíme pravidelné aktualizace redakčního systému a jeho součástí.

Pravidelné aktualizace webových stránek

Všechny webové stránky našich zákazníků průběžně aktualizujeme. Jedná se aktualizace samotného redakčního systému WordPress i jeho součástí. Tyto aktualizace provádíme z důvodu zvýšení zabezpečení webových stránek. Tvorba webových stránek pro nás tedy nekončí ve chvíli, kdy vám stránky odevzdáme hotové.

Co se týče textů, fotografií a vzhledu webových stránek, většinu obsahové části můžete upravovat sami. Pokud nemáte čas nebo chcete nechat úpravy obsahu na nás, je možné se domluvit i na tom, abychom tyto úpravy prováděli za vás.

Ukázka naší práce pro Dům dětí a mládeže.

Tvorba webových stránek Uherský Brod – Ukázky práce

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Uherského Brodu a okolí nebo si přečtěte konkrétní recenze našich zákazníků. 

Automatické zálohování webových stránek

Služba tvorba webových stránek Uherský Brod obsahuje také ruční a automatické zálohování. Vaše webové stránky automaticky zálohujeme 14 dní zpětně. Jakýkoliv problém, ke kterému by na stránkách došlo lze vyřešit obnovou ze zálohy.

Obnovit stránky můžeme po jednotlivých dnech zpětně až do dvou týdnů. Také navíc provádíme ruční zálohu webových stránek při jejich dokončení. To pouze pro případ, že byste chtěli obnovit stránky o více než dva týdny.

Zabezpečení stránek SSL certifikátem

SSL bezpečnostní certifikát instalujeme pro každou webovou prezentaci. Pokud si objednáte naši službu Tvorba webových stránek, získáte automaticky webové stránky včetně SSL certifikátu. Instalaci i samotný certifikát získáte bez příplatku. Díky SSL certifikátu bude komunikace mezi webovým serverem a uživatelem probíhat šifrovaně. Místo http se před vaší doménou bude zobrazovat https. Také se vedle vaší domény objeví v prohlížeči zelený zámeček – připojení je zabezpečené.

Vyhledávače (Google, Seznam) umístí stránky s certifikátem ve výsledcích vyhledávání na pozice před stránkami, které SSL certifikát nemají.

Tvorba webových stránek Uherský Brod – Kontakt

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work