Work

Tvorba webových stránek Uhlířské Janovice

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Uhlířských Janovic a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Uhlířských Janovicích a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Webové stránky přizpůsobené pro telefony a tablety

Pokud si objednáte naši službu tvorba webových stránek Uhlířské Janovice, získáte automaticky responzivní webové stránky. Tyto stránky se automaticky přizpůsobí různým velikostem zobrazovacích zařízení. Stránky pak vypadají dobře na velkém monitoru počítače i na menším displeji telefonu nebo tabletu. 

V roce 2018 prohlíželo webové stránky již 50% uživatelů přes mobilní zařízení. Z tohoto důvodu je určitě nutné stránky připravit nejen pro počítače. Na tento trand zareagovali i vyhledávače jako Google nebo Seznam a začali od roku 2015 upřednostňovat webové stránky, které jsou responzivní. Takové stránky pak vyhledávače ve výsledcích vyhledávání umístí na vyšší pozice. Naproti tomu stránky, které nejsou pro mobilní zařízení připravené se ve výsledcích vyhledávání umístí na nižších pozicích.

Možnost snadné úpravy obsahu

Stránky stavíme na redakčním systému. Díky němu máte možnost snadno a rychle upravovat fotografie a texty na vašich webových stránkách. Pokud byste přesto nechtěli obsah upravovat nebo na to nebudete mít čas, můžeme se domluvit a správu stránek necháte na nás. Staráme se již o desítky webových stránek a většinu úprav provádíme do 24 hodin od vaší žádosti.

Kontaktní údaje – Tvorba stránek Uhlířské Janovice

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

  Kdo patří v Uhlířských Janovicích mezi naše zákazníky?

  Zpracovali jsme webové stránky již pro mnoho zákazníků. Mezi ty nejčastější patří firmy, živnostníci, řemeslníci restaurace nebo ubytovací zařízení. Můžeme pro vás samozřejmě zpracovat stránky i mimo tyto obory. Několik našich zákazníků nám napsalo krátký komentář s hodnocením našich služeb. Prohlédněte si konkrétní recenze na našich stránkách. Tyto recenze najdete také na našem firemním Google profilu.

  Bezpečnostní SSL certifikát zdarma

  Pro každou doménu webových stránek vždy instalujeme zdarma bezpečnostní SSL certifikát. Díky němu je komunikace mezi serverem a prohlížečem návštěvníka stránek šifrovaná. Dalším důvodem, proč používat na stránkách SSL certifikát je zvýhodnění ze strany vyhledávačů. Google.com i Seznam.cz umísťují stránky s certifikátem nad ty, které certifikát nemají. To, že máte SSL certifikát nainstalovaný poznáte díky ikonce visacího zámku, která se objeví vedle vaší domény v prohlížeči. Pokud se chcete o bezpečnostním certifikátu dozvědět více, přečtěte si náš článek.

  Zálohy a servis webových stránek

  Pokud si objednáte naši službu tvorba webových stránek Uhlířské Janovice, získáte do budoucna i náš servis a technickou podporu. O webové stránky našich zákazníků se staráme i po jejich dokončení. Kromě běžné údržby stránky navíc zálohujeme automaticky i ručně. 

  Tvorba webových stránek Uhlířské Janovice pro Jezdeckou společnost Nesměň u Uhlířských Janovic

  Work

  Ukázky práce

  Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Kutné Hory a okolí.