Work

Tvorba webových stránek Český Brod

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Českého Brodu a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Českém Brodě a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Nabízíme stránky přizpůsobené i pro mobilní zařízení

Naše služba tvorba webových stránek Český Brod obsahuje i přizpůsobení stránek pro mobilní zařízení. Této technice se říká responzivní design a funguje tak, že se prvky na stránkách automaticky seřadí a změní velikost tak, aby stránky byly čitelné na obrazovkách všech velikostí. Další výhodou responzivních webových stránek je upřednostňování vyhledávačů ve výsledcích vyhledávání. Od roku 2015 Google umisťuje stránky připravené pro mobilní zařízení nad ostatními.

Ze statistik návštěvnosti víme, že již více než polovina všech návštěvníků používá k prohlížení stránek telefon nebo tablet. Mít stránky zpracované v responzivním designu je tedy nutností. 

Servis webových stránek po jejich dokončení

Pokud si vyberete naši službu tvorba webových stránek Český Brod, získáte po dokončení webových stránek následný servis. Pravidelně aktualizujeme jádro redakčního systému včetně jeho součástí. 

Obsahovou část stránek máte možnost upravovat sami. Pokud byste úpravy chtěli nechat na nás, můžeme se domluvit na pravidelné správě webových stránek. 

Automatické zálohy webových stránek

Všechny webové stránky, které běží na našem serveru jsou automaticky zálohované a to až 14 dní zpětně. Také při předání hotových stránek vytvoříme ručně jejich kopii, kterou u nás máte stále k dispozici pro případ jakéhokoli problému.

Ukázka práce tvorba webových stránek Český Brod – Webové stránky pro projekt Vykoupit podíl z Českého Brodu.

Ukázky práce – Tvorba stránek Český Brod 

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce. Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Českého Brodu a okolí.

Kdo patří mezi naše zákazníky

Naši službu tvorba webových stránek Český Brod si nejčastěji objednávají firmy, řemeslníci, obecní úřady, školy, restaurace, kavárny nebo ubytovací zařízení. Domluvte se s námi na osobní schůzce přímo v Českém Brodě nebo okolí. 

Kromě webových stránek jsme schopni zákazníkům nabídnout také grafické práce. Graficky zpracujeme logo pro vaši firmu, připravíme vizitky, dárkové poukazy nebo reklamní letáky.

SSL certifikát bez příplatku

Pro každé webové stránky, instalujeme bez příplatku SSL certifikát. Díky němu probíhá spojení mezi serverem a návštěvníkem šifrovaně. V adrese stránek budete mít na začátku https místo http. V prohlížečích se také před doménou zobrazí symbol zámečku s informací, že připojení je zabezpečené.

Google i Seznam dávají přednost stránkám, které mají aktivní SSL certifikát. Naopak stránky, které certifikát nemají jsou ze strany vyhledávačů penalizovány a zobrazují se ve výsledcích vyhledávání na nižších pozicích. 

Tvorba webových stránek Český Brod

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work