Work

Tvorba webových stránek Uherské Hradiště

Vytvoříme vám profesionální webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače (SEO).
Verze stránek pro mobilní telefony a tablety je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou webových stránek a jejich následnou údržbou. Pracujeme pro zákazníky z Uherského Hradiště a okolí. Webové stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Uherském Hradišti a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Pracujeme i pro firmy mimo Uherské Hradiště – na ukázce můžete vidět stránky pro firmu z Kutné Hory.

Responzivní webové stránky Uherské Hradiště

Všechny webové stránky, které pro naše zákazníky v Uherském Hradišti vytváříme jsou responzivní. To znamená, že se webové stránky automaticky přizpůsobují různým velikostem obrazovek. Obsah se díky tomu zobrazuje čitelně a bez problémů na malém displeji mobilního telefonu nebo tabletu i  na velkém monitoru stolního počítače.

Pro koho tvoříme webové stránky v Uherském Hradišti?

Mezi naše běžné zákazníky patří například živnostníci, firmy, řemeslníci, školy nebo obecní úřady nejen v okolí Uherského Hradiště. Několik našich zákazníků nám poslalo krátkou recenzi – podívejte se na recenze

Službu tvorba webových stránek Uherské Hradiště nabízíme zákazníkům, kteří chtějí vytvořit úplně nové stránky. Můžeme Vám ale i zmodernizovat stránky, které nyní používáte a jsou pouze zastaralé.

Pravidelné zálohy webových stránek

Zálohování webových stránek se u nás provádí automaticky každý den dva týdny zpětně. Nemusíte mít tedy strach, že by v případě problémů nebylo možné webové stránky obnovit ze zálohy a dát do pořádku. Díky zálohám jsme schopni vrátit webové stránky do stavu, v jakém byly před vznikem nějakého problému. Navíc stránky také zálohujeme ručně ihned po jejich dokončení. To pouze pro případ, kdyby bylo potřeba stránky obnovit o více než dva týdny.

Bezpečnostní SSL certifikát zdarma

SSL certifikát instalujeme pro všechny webové stránky. V případě, že si objednáte naši službu tvorba webových stránek Uherské Hradiště, dostanete k webovým stránkám bezpečnostní SSL certifikát bez příplatku.

Díky certifikátu probíhá komunikace mezi serverem a prohlížečem uživatele šifrovaně a tedy zabezpečeně. Vedle vaší domény se v prohlížeči objeví ikona visacího zámku s informací, že připojení je zabezpečené. Používat SSL certifikát se také vyplatí díky pozitivnímu dopadu na optimalizaci pro vyhledávače. Google i Seznam totiž penalizují stránky, které certifikát nemají.

Ukázky práce

Za cenu od 15 000 Kč pro vás vytvoříme webové stránky většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Uherského Hradiště a okolí.

Kontaktní údaje – Tvorba webových stránek Uherské Hradiště

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work