Work

Tvorba webových stránek Zásmuky

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky ze Zásmuk a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Zásmukách a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Kontaktní údaje – tvorba webových stránek Zásmuky

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka nejčastěji trvá kolem 40 minut. Promluvíme si o tom, jaké máte požadavky na nové webové stránky. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a předem Vám zašleme emailem cenovou nabídku.

Pomůžeme vám s výběrem domény, správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače a později vytvoříme grafický návrh stránek. Po schválení grafického návrhu nám jen dodáte obsah pro nové stránky a my pro vás stránky zpracujeme.

  Work

  Responzivní webové stránky Zásmuky

  Zobrazení na mobilním telefonu, stolním počítači nebo tabletu bude vždy perfektní. Při objednání naší služby tvorba webových stránek Zásmuky získáte automaticky responzivní webové stránky bez příplatku. Responzivní stránky se sami přizpůsobí různým velikostem monitorů a displejů. To znamená, že se texty i obrázky elegantně přeskupí tak, aby veškerý obsah stránek byl čitelný a ve správné velikosti v závislosti na tom, na jakém zařízení se webové stránky budou zobrazovat.

  Od roku 2015 začali vyhledávače (Google, Seznam) zařazovat webové stránky, které nejsou připravené pro mobilní zařízení na nižší pozice ve výsledcích vyhledávání. To je další důvod, proč mít responzivní webové stránky. Trend používání mobilních zařízení k prohlížení webových stránek je stále větší. V roce 2018 používalo k prohlížení stránek mobilní telefon nebo tablet více než polovina všech návštěvníků.

  Snadná úprava textů a obrázků

  Jakmile pro vás dokončíme tvorbu webových stránek, získáte od nás přístupové údaje do administrace. V administraci redakčního systému pak budete mít možnost snadno a rychle upravovat veškerý obsah. Pokud byste chtěli nechat i následnou správu webových stránek na nás, nabízíme i tuto službu.

  Naši zákazníci ze Zásmuk a okolí

  Mezi naše zákazníky, kteří si vybrali službu tvorba webových stránek Zásmuky můžeme zařadit například živnostníky, řemeslníky, restaurace, neziskové organizace, ubytovací zařízení, obecní úřady nebo školy. Někteří naši zákazníci napsali hodnocení našich služeb. Můžete si prohlédnout konkrétní recenze. Tyto recenze najdete také na našem veřejném firemním Google profilu.

  Bezpečnostní certifikát pro stránky zdarma

  Bez příplatku u nás získáte k webovým stránkám SSL bezpečnostní certifikát. Ten slouží ke zvýšení zabezpečení, které zajišťuje díky šifrované komunikaci mezi serverem a návštěvníkem stránek. S aktivním SSL certifikátem se v prohlížeči vedle vaší domény objeví ikonka visacího zámku s informací, že připojení k serveru je zabezpečené. I toto kladně přispívá k optimalizaci pro vyhledávače protože stránky s tímto certifikátem Google i Seznam upřednostňuje a posune ve výsledcích vyhledávání na lepší pozice.

  Správa a servis webových stránek

  O vaše hotové stránky se po jejich dokončení také postaráme. Provádíme pravidelné aktualizace, údržbu a také zálohování. Pokud si objednáte naši službu tvorba webových stránek Zásmuky, získáte tím tedy i naši technickou podporu do budoucna.

  Ukázka práce tvorba webových stránek Zásmuky

  Ukázky práce

  Za cenu od 15 000 Kč pro vás vytvoříme webové stránky většinou do 1 měsíce.
  Prohlédněte si ukázky již hotových projektů ze Zásmuk a okolí.