Work

Tvorba webových stránek Golčův Jeníkov

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače.
Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Zabýváme se tvorbou a následnou údržbou webových stránek pro zákazníky z Golčova Jeníkova a okolí. Stránky, které vytváříme obsahují redakční systém, díky kterému můžete snadno upravovat obsah.

Od roku 2012 vytváříme www stránky v Golčově Jeníkově a pomáháme tak místním firmám k jejich růstu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Webové stránky i pro mobilní zařízení

Tvorba webových stránek Golčův Jeníkov zahrnuje také přípravu stránek pro mobilní telefony nebo tablety. Tomuto zpracování stránek se říká responzivní design. Obsah na responzivních webových stránek se automaticky elegantně přeskupí takovým způsobem, aby byly stránky plně funkční a čitelné na obrazovkách všech velikostí.

Čím dál více lidí navštěvuje webové stránky přes mobilní zařízení. V roce 2018 počet návštěv internetových stránek z tabletů a telefonů překročil hranici 50%. Na tento trend zareagovali vyhledávače jako je Google nebo Seznam. Začali ve svých výsledcích vyhledávání upřednostňovat stránky, které jsou pro mobilní zařízení připravené. 

Servis stránek po jejich dokončení

Po dokončení webových stránek dostanete přístupové údaje do administrace abyste měli možnost upravovat obsah. Pokud nebudete mít na úpravy čas, nechte na nás i úpravy textů a obrázků. S naší službou tvorba webových stránek Golčův Jeníkov získáte také spolehlivý servis. O vaše webové stránky se postaráme i po jejich dokončení. Můžeme za vás provádět nárazové i pravidelné úpravy obsahu webových stránek. 

U všech webových stránek našich zákazníků provádíme pravidelné aktualizace a údržbu redakčního systému. Tato údržba je důležitá z důvodu zvýšení zabezpečení a udržení bezproblémového fungování stránek.

Tvorba webových stránek Golčův Jeníkov pro Základní školu z Golčova Jeníkova – skolagj.cz

Ukázky práce

Nové stránky pro vás vytvoříme většinou do 1 měsíce.
Prohlédněte si ukázky již hotových projektů z Golčova Jeníkova a okolí.

Zabezpečení SSL certifikátem

Bezpečnostní SSL certifikát instalujeme na webové stránky všem našim zákazníkům. Pokud si u nás objednáte webové stránky, získáte automaticky stránky včetně SSL certifkátu a to bez příplatku. Bezpečnostní certifikát zajistí, že komunikace mezi serverem a návštěvníkem stránek bude probíhat šifrovaně a tedy zabezpečeně. Vedle vaší domény se v prohlížeči objeví symbol visacího zámku s informací, že připojení je zabezpečené. Google i Seznam navíc umisťují stránky s certifikátem na výhodnější pozice ve výsledcích vyhledávání. 

Zálohy webových stránek

Pro vaše i naše klidnější spaní všechny webové stránky automaticky zálohujeme a to 14 dní zpětně každý den. Navíc provádíme při dokončení stránek jejich ruční zálohu. Jakýkoliv problém, ke kterému by na stránkách došlo lze díky tomu vyřešit obnovou ze zálohy.

Pro koho tvoříme webové stránky

Naši službu tvorba webových stránek Golčův Jeníkov využívají firmy, řemeslníci, školy, restaurace, obecní úřady a další instituce. Pracujeme pro zákazníky i mimo Golčův Jeníkov. Můžete si prohlédnout konkrétní recenze našich zákazníků, které jsou veřejně dostupné i na našem firemním Google profilu. 

Nabízíme vytvoření nových webových stránek ale umíme vám pomoci i v situaci, kdy již webové stránky máte ale chcete je zmodernizovat. Někdy se také může stát, že nemáte ke stránkám přístupové údaje a přestal s vámi komunikovat člověk, který má vaše stránky na starosti. I s touto situací vám umíme poradit a pomoci.

Kontaktní údaje

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: (+420) 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Provozní doba: Po – Pá 9:00 – 19:00
Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)

Domluvte se na schůzce v Golčově Jeníkově

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work