18. 8. 2015 Tomáš Rak

Mějte email na vlastní doméně

Mnoho firem používá pro emailovou komunikaci schránky od Seznamu nebo Googlu. Jejich emaily pak končí adresou @seznam.cz nebo @gmail.com. A to je škoda. Pokud již firma má webové stránky, není problém si na stejné doméně zřídit také emaily.

Pokud budete posílat emaily ze své firemní domény, budete na své zákazníky působit seriózně a pomůžete jim lépe identifikovat vaše zprávy. Email u Seznamu nebo Googlu si může založit každý. Příjemce tak nemá jistotu, že adresa skutečně patří osobě, která se pod email podepisuje. Emaily od nás chodí vždy s koncovkou @intersite.cz.

Vlastní doménu v emailových adresách lze brát také jako součást firemní identity. Můžete takto snadno přispět k budování své značky.

Abyste mohli přijímat a odesílat zprávy přes emailovou adresu s vlastní doménovou koncovkou, doporučujeme používat Gmail jako aplikaci pro správu. Nastavení nového emailu je poměrně jednoduché.

Pro naše zákazníky jsme vytvořili návod, jak nastavit Gmail tak, abyste mohli používat email s vlastní doménou. Ještě před nastavením emailu vám však musíme emailovou schránku vytvořit na našem serveru. V případě, že máte zájem o vlastní emailovou schránku, neváhejte nás kontaktovat.