Work

Kontakt

Napište nám nebo zavolejte. Můžete také použít kontaktní formulář.

Tomáš Rak, DiS.

Telefon: 728 528 581
E-mail: tomasrak@intersite.cz
IČO: 88863794

Facebook: intersitecz
Instagram: intersitecz

Bankovní účet: 224141064/0300 (ČSOB)
ID datové schránky: r2ag4ik

Domluvte se na schůzce zdarma

Schůzka trvá nejčastěji kolem 45 minut. Nejprve zjistíme, zda již máte k dispozici doménu nebo ji budete chtít zaregistrovat. Domluvíme se na tom, jaké máte požadavky na funkce a cíle webových stránek. Pomůžeme vám s výběrem domény a výběrem správných klíčových slov na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Dále na schůzce probereme, jaké budete potřebovat podstránky v hlavním menu a projdeme jednotlivě obsah na všech podstránkách. My na základě vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení a po schůzce vám pošleme emailem konkrétní cenovou nabídku.

Později nám jen dodáte obsah pro webové stránky (texty, fotografie, logo, odkazy na vaše stránky na sociálních sítích) a my pro vás nové stránky zpracujeme.

Hotové webové stránky si budete moci prohlédnout a případně na nich ještě provedeme dodatečné úpravy tak, abyste s webovými stránkami byli spokojeni.

    Work

    Zapsán v živnostenském rejstříku. Živnostenské oprávnění vydáno Městským úřadem v Kutné Hoře dne 20. 6. 2012 pod číslem jednacím MKH/2320/2012/MAG/3.